Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. - Krátká 52/2 - Soběslav 392 01 - telefon: +420 381 521 170 - Fax: +420 381 521 170 - E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Prohlédněte si i další kategorie:
Všechny výrobky, Sériová výroba podle požadavků zákazníka

Nabídka zboží v kategorii: Dětská zahradní hřiště BLUE RABBIT + doplňky

Věž PATIO 07202

Cena zahrnuje kompletní kování(3 550,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(6 783,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Kompaktní herní věž se žebříkem na horní plošinu. Otvory umístěné na téže straně slouží pro upevnění dalších nástaveb, např. modulu Blue Rabbit® @SLIDE nebo Blue Rabbit® @ NET. Součástí balení jsou dvě kotvení do země, dvě madla a lano s uzly.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Zahradní houpačka Deckswing basig konstrukce bez doplňků 07211

Cena zahrnuje kompletní kování(4190,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(6 545,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč)Tento výrobek je jednou z variant DECKSWING bez příslušenství (bez sedátka houpačky a trapézové tyče s kruhy). Z bohatého sortimentu naší firmy Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. a sortimentu Blue Rabbit® si ovšem můžete zakoupit příslušenství podle vlastního výběru dodatečně.Součástí dodávky jsou samozřejmě ocelové kotvy do země,rohové spoje,závěsy a ostatní kování sestavy.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Zahradní houpačka Deckswing 07210

Cena zahrnuje kompletní kování(4 990,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(6 545,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Kompletní herní sestava s jednoduchou plošinou a se schody umožňuje upevnění jednoho modulu @SLIDE viz další nabídka"věže". Balení standardně obsahuje jako příslušenství plastové sedátko houpačky Blue Rabbit® a plastovou závěsnou trapézovou tyč s kruhy Blue Rabbit® RINGTRAPEZ. Součástí balení jsou rovněž rohové spojovací prvky Blue Rabbit®,4 kotvení do země a 2 sady madel.

Zahradní houpačka Freeswing basig konstrukce bez doplňků 07211

Cena zahrnuje kompletní kování(2 990,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(4165,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku navíc vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby. Blue Rabbit® FREESWING je masivní volně stojící houpačka bez doplňků. Součástí balení jsou samozřejmě také kotvení do země a rohové spoje.

Zahradní houpačka Freeswing konstrukce s doplňky 07220

Cena zahrnuje kompletní kování(3 990,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(4165,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby. Blue Rabbit® FREESWING je masivní volně stojící houpačka standardně vybavená elastickou sedačkou Blue Rabbit® a provazovým žebříkem. Součástí balení jsou samozřejmě také kotvení do země a rohové spoje.

Zahradní houpačka SWING 07170

Cena zahrnuje kompletní kování(2 990,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(1 785,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby. Tuto houpačku lze upevnit na jakoukoli věž Blue Rabbit®. Modul @SWING obsahuje standardně také sedátko houpačky Blue Rabbit® a trapézovou tyč s kruhy.

Zahradní houpačka SWING Basig 07171

Cena zahrnuje kompletní kování(2 350,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(1 785,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby. Tato volba je vhodná pro ty uživatele, kteří chtějí sami rozhodnout, které příslušenství Blue Rabbit® si pořídí, aniž by byli odkázáni na standardní moduly @SWING.

Věž DUPLEX 07207

Cena zahrnuje kompletní kování(6 290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(14 935,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Špičkový výrobek mezi věžemi Blue Rabbit® má velkou dvouúrovňovou plošinu, sedlovou střechu z polyesterové tkaniny a provazový žebřík. Poskytuje mnoho možností pro nástavbu dalších modulů Blue Rabbit® Jedinečnou herní sestavu vytvoříte, když zkombinujete tuto věž s moduly Blue Rabbit® @SWING a Blue Rabbit® @SLIDE.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž BUNKER 07208

Cena zahrnuje kompletní kování(4 690,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(14 423,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Tato robustní věž s dřevěnou střechou má lezeckou stěnu pro odvážné které neodolá žádné dítě. Pokud ještě přidáte skluzavku @SLIDE získáte velmi důmyslný herní prvek o kterém děti sní.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž HANGAR 07209

Cena zahrnuje kompletní kování(4 290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(14 548,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Nezničitelná věž, obdobná s věží LOFT, s asymetrickou dřevěnou střechou, velkou obdélníkovou plošinou a prostorem pro velké pískoviště. Plošina má dvě volná místa, kam je možné osadit dva Blue Rabbit® @SWING herní moduly. V kombinaci s houpačkou Blue Rabbit® @SWING se vaše děti budou po mnoho let těšit z tohoto herního prvku.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž LOFT 07206

Cena zahrnuje kompletní kování(4 290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(11 305,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Věž s asymetrickou střechou z polyesterové tkaniny, velkou pravoúhlou plošinou a místem pro velké pískoviště. Dva otvory v plošině umožňují upevnění dvou modulů Blue Rabbit® Použijete-li pro nástavbu modul Blue Rabbit® @SWING, vytvoříte herní sestavu, která zaručeně poskytne vašim dětem zábavu na dlouhá léta.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž CABANNA 07203

Cena zahrnuje kompletní kování(3 190,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(11899,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Tato herní věž má dřevěnou střechu, žebřík na horní plošinu, dvě madla a dvě kotvení. Umožňuje rovněž upevnění nástavby Blue Rabbit® @SLIDE nebo jiného modulu Blue Rabbit®. Spolu s modulem Blue Rabbit® @SWING vznikne atraktivní herní sestava.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž FOYER 07204

Cena zahrnuje kompletní kování(3 690,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(9 074,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Originální věž Blue Rabbit® má revoluční střešní konstrukci s krytinou z polyesterové tkaniny. Určena pro všechny, kteří touží po něčem nevšedním! A pomocí některého z modulů Blue Rabbit® můžete celou sestavu ještě zdokonalit.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž MEZZANINE

Cena zahrnuje kompletní kování(4290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(9508,-Kč).Jednotlivé prvky dětských hřišť jsou navrženy a konstruovány tak,aby si je mohl zákazník smontovat sám.Zpravidla však montáž a povrchovou úpravu zajišťuje naše firma.Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Prvotřídní věž Blue Rabbit® s prostornou plošinou ve formě pódia má střechu z polyesterové tkaniny špičkové kvality. Kromě otvoru pro žebřík jsou na plošině další dva otvory pro upevnění dvou libovolných modulů Blue Rabbit® podle vašeho výběru.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž CORRIDOR 07201

Cena zahrnuje kompletní kování(2 650,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(4 998,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Herní věž vhodná do malé zahrady. Žebřík vede na plošinu, na které je upevněn modul Blue Rabbit® @SLIDE. Součástí balení jsou masivní madla na obě strany a dvě kotvení do země.V základně konstrukce lze umístnit po úpravě pískoviště.

Věž FREESLIDE 07230

Cena zahrnuje kompletní kování(4 690,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(5 355,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Nabídku skluzavek najdete v doplňcích(3 150,-Kč) Konstrukce menších rozměrů, kombinovaná se skluzavkou Blue Rabbit® @SLIDE. Pod schůdky naleznete prostornou skrýš, vytvořenou z vysoce kvalitního polyesteru. Tato jednoduchá věžička je zaměřená na zákazníky s menší zahradou.

Výlez RAMP 07103

Cena zahrnuje lano a kování(1 290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(1 309,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Standartní velikost 50cm. Upevníte-li toto šplhací lano o průměru 26 mm, vyrobené z lana Polyhemp, pomocí odolných kovových úchytek tvaru U na dřevěný výlez Blue Rabbit® @RAMP, vznikne velice pevná a solidní lezecká stěna.

Výlez WALL 07102

Cena zahrnuje úchyty s kováním(969,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(952,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo stavby.Modul @WALL vám umožní doplnit věž Blue Rabbit® o dobrodružnou lezeckou stěnu. Chyty jsou vyrobeny z umělé probarvené pryskyřice.Standartní velikost 50x65cm.

Výlez BRIDGE

Cena zahrnuje lanový most(4 290,-Kč)a dřevěnou konstrukci z masivního jehličnatého dřeva(1 785,-Kč).Podle vašeho požadavku vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci s montáží, impregnací, povrchovou úpravou a dopravou na místo Jednoduché propojení dvou věží Blue Rabbit® mostem @BRIDGE. Jsou možné prakticky všechny kombinace propojení. Tento masivní most je navržen pro všechny malé akrobaty a dobrodruhy!

Výlez NET 07121

Základem modulu Blue Rabbit® @NET je měkké lano vyrobené z lan Polyhemp s dlouhou životností. Tento modul zaručuje zábavu a radost ze hry na dlouhé hodiny. Balení standardně obsahuje dvě kotvení do země.

Výlez CLIMBING POLE

Podnětná šplhací tyč, kterou je třeba napojit na jedno z volných míst na podestě. Tak bude plně využívána k neutuchajícím šplhům a sjezdům.

Výlez FIREMEN'S POLE 07132

Tato pevná hasičská tyč umožní malým odvážlivcům rychlý sešup dolů!.

Výlez CLIMBER 07134

Stavebnicový žebřík který je polohovatelný čtyřmi různými způsoby díky spoji uprostřed kovové konstrukce. Ten vám dovolí přizpůsobit míru obtížnosti výstupu podle věku dětí. Opravdu velmi novátorský produkt!.

Doplňky Skluzavka SLIDE 0714X

Nástupní výška 135cm a délka 250cm.Modul Blue Rabbit®@SLIDE je stabilní skluzavka z HDPE, opatřená upevňovacími prvky a nálepkou s logem Blue Rabbit®.

Doplňky KRUHY NA CVIČENÍ 07021

Kruhy na cvičení z HDPE se v dlani nesmekají

Doplňky HRAZDOVÁ TYČ S KRUHY 07022

Jak sám název napovídá, jedná se o kombinaci kruhů na cvičení a trapézové tyče v jednom prvku.

Doplňky PROVAZOVÝ ŽEBŘÍK BLUE RABBIT 07031

Provazový žebřík Blue Rabbit® s důkladnými dřevěnými příčkami, vyrobený z lan Polyhemp, je zárukou bezpečnosti při lezení vzhůru.

Doplňky ŠPLHACÍ LANO 07032

Šplhací lano o průměru 26 mm je vyrobeno z nezničitelných lan Polyhemp.

Doplňky LANO S UZLY 07033

Lano s uzly o průměru 26 mm je opatřeno praktickými robustními uzly, které usnadňují šplhání.Délka cca 180cm.

Doplňky MADLA 07072

Set madel Blue Rabbit®v novém designu se dodává včetně šroubů a krytek.

Doplňky HÁKY PRO HOUPAČKY @UNDUM 07078

Závěsy pro houpačky Blue rabbit jsou vyrobeny z odolného materiálu a jejich použití vylučuje riziko přešoupání závěsu tak jako v případě použití zastaralých spirálových háků. Objímka háků je vyronená na profil maximálně 90 x 90mm. Cena uvedena za dva kusy tzn. jeden pár.

Doplňky KOTVENÍ DO ZEMĚ 07077

Kotvení do země Blue Rabbit® je žárově pozinkováno a zaručuje bezpečné ukotvení konstrukce.

Doplňky HÁKY PRO HOUPAČKY @DURCH 07079

Závěsy pro houpačky Blue rabbit jsou vyrobeny z odolného materiálu a jejich použití vylučuje riziko přešoupání závěsu tak jako v případě použití zastaralých spirálových háků. Délka šroubení háků je 90mm.Cena uvedena za dva kusy tzn. jeden pár.

Doplňky TABULE 07190

Na tabuli Blue Rabbit® - která je mimo jiné opatřena veselými hodinami - mohou děti podle libosti kreslit a psát.

Doplňky VOLANT 07051

Volant Blue Rabbit®je báječné příslušenství, které se hodí na jakoukoli věž Blue Rabbit®.

Doplňky Houpačky a provazové žebříky DVV

V kategorii HOUPAČKY A PROVAZOVÉ ŽEBŘÍKY můžete vybírat z dalších doplňků různých variant houpaček a žebříků výroby naší firmy Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.

Doplňky DALEKOHLED 07050

Dalekohled je k dostání v typických barvách Blue Rabbit®.

Doplňky GUMOVÁ ROHOŽKA 07060

Gumová rohožka je perfektním doplňkem pro dodatečné zajištění, popř. zakončení modulů Blue Rabbit® @SLIDE nebo okolí věže Blue Rabbit®.

Další zboží skladem v prodeji:

Highslide JS
839,- Kč

Zahradní lavice

Zahradní lavice z masivního jehličnatého dřeva. Lavice je dodána v rozloženém stavu.Přírodní broušené dřevo.Délka lavice 120cm, výška 80cm a šířka 40cm. Před jednoduchou montáží podle přiloženého návodu doporučujeme ošetřit vhodným nátěrem proti hnilobě a dřevokaznému hmyzu.Cena nezahrnuje dekoraci z fotografie.

koupit
Highslide JS
239,- Kč

Budka pro ptáky - rehkovník

Hnízdní budka rehkovník je určena pro polodutinové druhy ptáků zejména pro rehky a lejsky. Budka je vyrobená z masivního smrkového dřeva. Použité rozměry odpovídají ornitologickým přírůčkám.Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 90,-Kč

koupit
Highslide JS
521,- Kč

Krmítko pro ptáky se zásobníkem SRUB VELKÝ přírodní

Krmítko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Velmi praktický zásobník pojme cca 5l krmiva. Tento obsah poskytuje komfort pro obsluhu a opeřencům zajistí dostatek potravy i bez Vaší přítomnosti. Rozměry krmítka 40cm x 37cm x výška 35cm.Bez povrchové úpravy.Krmítko je svojí konstrukcí určené pro umístění na okenní parapet,pro zavěšení na stěnu nebo do zahrady na stojan,který je součástí naší další nabídky. Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 110,-Kč

koupit
Highslide JS
401,- Kč

Krmítko pro ptáky se zásobníkem SRUB Malý

Krmítko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Velmi praktický zásobník pojme cca 1l krmiva. Krmítko je konstruované pro umístění na okenní parapet,pro montáž na kolmou zeď nebo pro umístění do zahrady pomocí stojanů které jsou součástí další nabídky. Velikost 33cm x 27cm x 27cm. Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 110,-Kč

koupit
Highslide JS
91,- Kč

Ocelové pouzdro stojanu krmítka

Ocelové pouzdro stojanu krmítka má vnitřní průměr 65mm. Pohodlně jej nasadíte na palisádu průměru 60mm a zajistíte 3x pomocí vrutů. Slabší průměry palisád je možné vypodložit,silnější průměry palisád a hranoly je nutné zadlabat na potřebný průměr. Povrchová úprava černý lak.

koupit
Highslide JS
312,- Kč

Stojan na krmítko trojnožka

Stojan na ¨krmítko trojnožka je určen pro umístění krmítka i na nerovném terénu. Stojan se skládá z ocelového pouzdra-černý lak,palisádového kůlu 125 cm,trojnožky a vrutů(6ks 5x80 a 6ks 5x60). Dřevěné prvky jsou přírodní bez povrchové úpravy. Odstím povrchové úpravy BECKERS si můžete vybrat ze vzorníku. Cena za povrchovou úpravu je 95,-Kč.

koupit
Highslide JS
479,- Kč

Dekorační sáně

Rozměry délka 60cm x výška 37cm x šířka 23cm. Povrchová úprava - přírodní. Dekorační saně vyrobené z masivního smrkové dřeva jsou určené jako zahradní dekorace v období zimního času. Sáňky lze vyzdobit suchou vazbou,živými květinami,santa klausem.To vše podle vkusu a odvahy oživit zimní interiér i exteriér. Sáňky jsou rovněž využívány pro umístění exlusivního,drobného či jinak vyjímečného dárku pod vánoční stromeček.

koupit
Highslide JS
2268,- Kč

Dekorační sáně velké

 Rozměry délka 120cm x výška 74cm x šířka 45cm. Povrchová úprava - přírodní. Dekorační saně vyrobené z masivního smrkové dřeva jsou určené jako zahradní dekorace v období zimního času. Sáňky lze vyzdobit suchou vazbou,živými květinami,santa klausem.To vše podle vkusu a odvahy oživit zimní interiér i exteriér. Sáňky jsou rovněž využívány pro umístění exlusivního,drobného či jinak vyjímečného dárku pod vánoční stromeček.

koupit
Highslide JS
191,- Kč

Lucerna malá smrková

V-25cm,půdorys 12 x 12 cm. Materiál smrkové masivní dřevo.Povrchová úprava broušené,přírodní. Lucerna je vyrobena podle původních lidových vzorů.Je určena k dekoraci do interiérů stylových bytů,restaurací,chalup i zahrad a pergol.Pro dekorační osvětlení jsou vhodné např.čajové svíčky.Při manipulaci s otevřeným ohněm je vždy nutné řídit se požárními předpisy a nenechávat hořící lucernu bez dozoru.

koupit
Highslide JS
419,- Kč

Lucerna velká buková

V-36cm,půdorys 16 x 16 cm. Vyrobeno z bukového masivního dřeva.Povrchová úprava broušené,přírodní. Lucerna je vyrobena podle původních lidových vzorů.Je určena k dekoraci do interiérů stylových bytů,restaurací,chalup i zahrad a pergol.Pro dekorační osvětlení jsou vhodné např.čajové svíčky.Při manipulaci s otevřeným ohněm je vždy nutné řídit se požárními předpisy a nenechávat hořící lucernu bez dozoru. Lucerna je konstruována tak,že v případě věnování může posloužit jako obal na láhev vína či alkoholu o objemu cca 0,7l.Tato přednost ji řadí mezi vyhledávané dárkové a reklamní zboží.

koupit
Highslide JS
594,- Kč

Houpací koník

Houpací koník ze smrkového a bukového masivního dřeva. Houpací oblouk je vyroben z vodovzdorné překližky. D-70 cm,Š-30 cm,V-45 cm. Určeno pro děti 0-3 roky. Vhodné pro využití v interieru i na zahradě. Povrchová úprava přírodní. Při použití koníka zažije dítě nejen radost ze hry,ale zároveň houpáním přispěje ke zdravému vývoji. Na přírodní dřevo můžete při hře s dítětem malovat k tomu určenými zdravotně nezávadnými barvami a i tímto způsobem dítě rozvíjet. Rovněž tak je možné vyhotovit motiv podle přání v rozsahu dle vyubrazení za příplatek 60,-Kč.Přírodnho koníka si můžete sami nalakovat nebo lakování přiobjednat za příplatek 170,-Kč. Ceny jsou uvedeny vždy včetně DPH. video

koupit
Highslide JS
1716,- Kč

Stojan na víno - kulatý sud na 21 lahví

Stojan na víno na 21 lahví ve tvaru kulatého sudu se stabilním podstavcem. Vyrobeno z masivního smrkového dřeva.Výška stojanu 80 cm. Bez povrchové úpravy - přírodní dřevo.

koupit
Highslide JS
1012,- Kč

Stojan na víno - oválný sud na 7 lahví

Stojan na víno na 7 lahví ve tvaru kulatého sudu je určen pro zavěšení na stěnu.Vyrobeno z masivního smrkového dřeva.Výška stojanu 50 cm x šířka 45cm. Bez povrchové úpravy - přírodní dřevo.

koupit

Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.
Krátká 52/III
Soběslav 392 01
Telefon: +420 381 521 170
Fax: +420 381 521 170
E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Vytisknuto z www.dvv.cz