Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. - Krátká 52/2 - Soběslav 392 01 - telefon: +420 381 521 170 - Fax: +420 381 521 170 - E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Prohlédněte si i další kategorie:
Všechny výrobky, Sériová výroba podle požadavků zákazníka

Nabídka zboží v kategorii: Zahradní nábytek

Zahradní lavice

Zahradní lavice z masivního jehličnatého dřeva. Lavice je dodána v rozloženém stavu.Přírodní broušené dřevo.Délka lavice 120cm, výška 80cm a šířka 40cm. Před jednoduchou montáží podle přiloženého návodu doporučujeme ošetřit vhodným nátěrem proti hnilobě a dřevokaznému hmyzu.Cena nezahrnuje dekoraci z fotografie.

Zahradní set ROŽMBERK přírodní

Zahradní set zahrnuje 2 lavice a jeden stůl. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu.  Délka stolu  a lavic je 150cm. Stůl je vysoký 74cm a šířka 75cm. Lavice je vysoká 83cm,výška sedáku 43cm a šířka sedáku 42cm. Zahradní set je vyrobený z borového dřeva,které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru.  Zahradní set je vhodný nejen pro privátní zahrady,ale stabilní konstrukce umožňuje jeho využití pro umístění v restauracích.  Podle Vašeho přání můžeme dokončit povchovou úpravu nátěrem lazurou Beckers podle vybraného odstínu. ( 840,-Kč) , nebo můžeme Váš set tlakově impregnovat v odstínu přírodní zelené.  Povrchovou úpravu snadno dokončíte vlastními silami.

DOPRAVA!!! - Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za 149,-Kč cenu dopravy upřesníme podle váhy a konkrétní adresy zákazníka!!!                    

Zahradní set ROŽMBERK s lazurou

 Zahradní set zahrnuje 2 lavice a jeden stůl. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu.  Délka stolu a lavic je 150cm.Stůl je vysoký 82cm,šířka 75cm. Lavice je vysoká 63cm, výška sedáku 43cm šířka sedáku 42cm.Zahradní set je vyrobený z borového dřeva,které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru. Ve spojení s ochranou impregnací a tenkovrstvou lazurou BECKERS dosáhneme dlouhé životnosti setu i za nepříznivých venkovních podmínek.  Zahradní set je vhodný nejen pro privátní zahrady,ale stabilní konstrukce umožňuje jeho využití pro umístění v restauracích. Rozměry stolu i lavic upravíme dle přání zákazníka. Hmotnost kompletního setu cca 75 kg. Sada balená ve třech kartonech - 1 x stůl a 2 x lavice.  !!!!!! DOPRAVA - vzhledem k hmotnosti setu nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč upřesníme dopravné podle konkrétní adresy zákazníka.!!!!!!!!!!!!

Zahradní stůl ROŽMBERK - přírodní

Podle potřeby můžete objednávat samostatný stůl z kompletní sady ROŽMBERK přírodní.Použité dřevo 35mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Délka stolu 150cm. Stůl je vysoký 74cm a šířka 75cm.Stůl je vyroben z borového dřeva ,které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru. Objednávat můžete i v prodloužené variantě (180-200cm) v ceně 2577,-Kč

DOPRAVA!!! Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč cenu upřesníme podle konkrétní hmotnosti a adresy zákazníka!!!

Zahradní stůl ROŽMBERK - s lazurou

Podle potřeby můžete objednávat samostatný stůl z kompletní sady ROŽMBERK.Cena zahrnuje povrchovou úpravu lazurovacím systémem BECKERS . Použité dřevo 35mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Délka stolu je 150cm. Stůl je vysoký 74cm a šířka 75cm.Stůl je vyroben z borového dřeva, které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru. Objednávat můžete i v prodloužené variantě v ceně 3027,-Kč.   

DOPRAVA!!! Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za 149,-Kč cenu dopravy upřesníme podle konkrétní adresy zákazníka.

Zahradní lavice ROŽMBERK - přírodní

Podle potřeby můžete objednávat samostatnou přírodní lavici ROŽMBERK. Použité dřevo 35mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Délka lavice je 150cm.Lavice je vysoká 82cm,výška sedáku 43cm a šířka sedáku 42cm. Lavice je vyrobena z borového dřeva , které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v interiéru. Lavici můžete objednávat i v prodloužené variantě ( 180-200cm) v ceně 2957,-Kč    

DOPRAVA!!!! Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč cenu upřesníme podle konkrétní adresy a hmotnosti zákazníka!

Zahradní lavice ROŽMBERK - s lazurou

Podle potřeby můžete objednávat samostatnou lavici ROŽMBERK.  Cena zahrnuje povrchovou úpravu lazurovacím systémem BECKERS . Použité dřevo 35mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Délka lavice je 150cm. Lavice je vysoká 82cm,výška sedáku 43cm a šířka sedáku 42cm. Lavice je vyrobena z borového dřeva, které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru. Objednávat můžete lavici s lazurou v prodloužené variantě (180-200cm) v ceně 3157,-Kč.  

DOPRAVA!!! Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč cenu upřesníme podle konkrétní hmotnosti a adresy zákazníka! 

Zahradní jednosed ROŽMBERK - přírodní

Jednosed může doplnit zahradní set Rožmberk nebo dobře poslouží všude tam,kde potřebujete pohodlné zahradní sezení. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí jednoset mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Materiál borovice - zaručuje dlouholetou životnost zahradního nábytku. Vhodně zvolená povrchová úprava životnost prodlouží. Dodání komplet smontované nebo zabalené pro přepravu v dílcí s jednoduchým návodem na montáž. Hmotnost 12 kg.

Zahradní jednosed ROŽMBERK - s lazurou

Jednosed může doplnit zahradní set Rožmberk nebo dobře poslouží všude tam,kde potřebujete pohodlné zahradní sezení. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí jednoset mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Materiál borovice - zaručuje dlouholetou životnost zahradního nábytku. Vhodně zvolená povrchová úprava životnost prodlouží. Dodání komplet smontované nebo zabalené pro přepravu v dílcí s jednoduchým návodem na montáž. Hmotnost 12 kg.Uvedená cena je za jednosed včetně povrchové úpravy lazurou od vybraného odstínu lazurovacího systému BECKERS.

Zahradní stolička ROŽMBERK - přírodní

Stolička může doplnit zahradní set Rožmberk nebo dobře poslouží všude tam,kde potřebujete doplnit stávající zahradní sezení. Stolička může posloužit jako odkládací stolek při přeplněném stolování nebo při odpočinku pro relaxaci nohou ve vyvýšené poloze.Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí stoličku mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Materiál borovice - zaručuje dlouholetou životnost zahradního nábytku. Vhodně zvolená povrchová úprava životnost prodlouží. Dodání komplet smontované nebo zabalené pro přepravu v dílcích s jednoduchým návodem na montáž. Hmotnost 9 kg.

Zahradní stolička ROŽMBERK - včetně lazury

Stolička může doplnit zahradní set Rožmberk nebo dobře poslouží všude tam,kde potřebujete doplnit stávající zahradní sezení. Stolička může posloužit jako odkládací stolek při přeplněném stolování nebo při odpočinku pro relaxaci nohou ve vyvýšené poloze.Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí stoličku mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu. Materiál borovice - zaručuje dlouholetou životnost zahradního nábytku. Vhodně zvolená povrchová úprava životnost prodlouží. Dodání komplet smontované nebo zabalené pro přepravu v dílcích s jednoduchým návodem na montáž. Hmotnost 9 kg.Uvedená cena je za stoličku ROŽMBERK včetně povrchové úpravy lazurou od vybraného odstínu lazurovacího systému BECKERS.

Zahradní set ROŽMBERK prodloužený 180(200)cm přírodní

Prodloužený zahradní set zahrnuje 2 lavice a jeden stůl. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu.  Délka stolu  a lavic je 180 nebo 200 cm. Zahradní set je vyrobený z borového dřeva,které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru.  Zahradní set je vhodný nejen pro privátní zahrady,ale stabilní konstrukce umožňuje jeho využití pro umístění v restauracích.  Podle Vašeho přání můžeme dokončit povchovou úpravu nátěrem lazurou Beckers podle vybraného odstínu, nebo můžeme Váš set tlakově impregnovat v odstínu přírodní zelené.  Povrchovou úpravu snadno dokončíte vlastními silami.    

Lavice i stůl můžete objednávat jednotlivě :

Stůl přírodní 2577,-Kč ,  stůl s lazurou BECKERS  3027,-Kč  

lavice přírodní  2957,-Kč  , lavice s lazurou BECKERS 3157,-Kč       

DOPRAVA!!! Vzhledem k hmotnosti výrobku nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč cenu upřesníme podle konkrétní hmotnosti a adresy zákazníka!!!          

LAVICE NATUR bez povrchové úpravy

Sada stolu a dvou lavic jsou vyrobeny v přírodním stylu z kulatiny jehličnatých dřevin. Opracování a vzhled odpovídají určení pro zahrady,kempy tábory předzahrádky restaurací a podobně. Délka lavic a stolu 200cm,výška stolu cca 75cm x šířka cca 45cm. Možno objednávat i jednotlivě. Cena za stůl 2950,-Kč a cena za lavici 1370,-Kč. Cena za přepravu se odvíjí od vzdálenosti. Hmotnost jednoho kompletu cca 200kg.

LAVICE NATUR včetně povrchové úpravy

Sada stolu a dvou lavic jsou vyrobeny v přírodním stylu z kulatiny jehličnatých dřevin. Opracování a vzhled odpovídají určení pro zahrady,kempy tábory předzahrádky restaurací a podobně. Délka lavic a stolu 200cm,výška stolu cca 75cm x šířka cca 45cm. Povrchová úprava 1ximpregnace nebo tenkovrstvá lazura Beckers. Možno objednávat i jednotlivě. Cena za stůl 3750,-Kč a cena za lavici 1770,-Kč. Cena za přepravu se odvíjí od vzdálenosti. Hmotnost jednoho kompletu cca 200kg. Set je možné vyrobit jako mobilní,nebo zapuštěný do terénu.

Lavice masivní hranol

Lavice vyrobená z hranolů profilu 90 x 90mm. Masivní hranoly a pevné spojení vratovými šrouby činí lavičku takřka nezničitelnou. Lavice vhodná je vhodná nejen do zahrad,ale i na veřejná prostranctví do parků,k turistickým trasám a podobně. Povrchová úprava tlakovou impregnací v přírodním zeleném odstínu 500,-Kč a Lazurou BECKERS dle vybraného odstínu 780,-Kč. K lavici je možné vyrobit stůl stejné konstrukce za cenu 4950,-Kč.

Další zboží skladem v prodeji:

Highslide JS
225,- Kč

Budka pro ptáky - klasik

Vyrobeno z masivního smrkového dřeva.Použité rozměry odpovídají údajům v ornitologických přírůčkách. Budku lze čelně otevírat za účelem pravidelného čištění. Redukce velikosti vletového otvoru umožňuje účelově umístit budku podle velikosti jednotlivých druhů.30mm pro modřinky a 35mm pro koňadry a vrabce. Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 90,-Kč

koupit
Highslide JS
6075,- Kč

Zahradní set ROŽMBERK s lazurou

 Zahradní set zahrnuje 2 lavice a jeden stůl. Použité dřevo o síle 35 mm a robusní konstrukce řadí set mezi nejmasivnější výrobek ve své kategorii na trhu.  Délka stolu a lavic je 150cm.Stůl je vysoký 82cm,šířka 75cm. Lavice je vysoká 63cm, výška sedáku 43cm šířka sedáku 42cm.Zahradní set je vyrobený z borového dřeva,které svým obsahem pryskyřice ve dřevě předurčuje tento materiál pro použití v exteriéru. Ve spojení s ochranou impregnací a tenkovrstvou lazurou BECKERS dosáhneme dlouhé životnosti setu i za nepříznivých venkovních podmínek.  Zahradní set je vhodný nejen pro privátní zahrady,ale stabilní konstrukce umožňuje jeho využití pro umístění v restauracích. Rozměry stolu i lavic upravíme dle přání zákazníka. Hmotnost kompletního setu cca 75 kg. Sada balená ve třech kartonech - 1 x stůl a 2 x lavice.  !!!!!! DOPRAVA - vzhledem k hmotnosti setu nelze tento výrobek zaslat jako balík za poštovné 149,-Kč upřesníme dopravné podle konkrétní adresy zákazníka.!!!!!!!!!!!!

koupit
Highslide JS
320,- Kč

Květináč s koly a jedním truhlíkem

Výška 28cm,délka 52cm,šířka 54cm. Materiál smrkové dřevo. Povrchová úprava - přírodní.V kartonu uložené kompletní kola a truhlík spolu se spojovacím materiálem. Pomocí přiložených vrutů spojíte podle obrázku na etiketě květináč s koly čímž dokončíte montáž stabilního dekoračního květináče. K dekoračnímu květináči můžete objednat plastové truhlíky odpovídajících rozměrů,které jsou většinou skladem za 35,-Kč včetně DPH.Tento požadavek dopište do objednávky.

koupit
Highslide JS
395,- Kč

Květináč s koly a se dvěma truhlíky

Výška 45cm,délka 52cm,šířka 50cm. Materiál smrkové dřevo. Povrchová úprava - přírodní . V kartonu uložené kompletní kola a truhlík spolu se spojovacím materiálem a jednoduchým návodem na montáž. K dekoračnímu květináči můžete objednat plastové truhlíky odpovídajících rozměrů,které jsou většinou skladem za 35,-Kč včetně DPH.Tento požadavek dopište do objednávky.

koupit
Highslide JS
692,- Kč

Květináč s koly a se třemi truhlíky

Výška 56cm,šířka 67cm. Materiál smrkové dřevo. Povrchová úprava-přírodní.V kartonu uložené kompletní kola,truhlíky a stojny spolu se spojovacím materiálem a jednoduchým návodem na montáž.K dekoračnímu květináči můžete objednat plastové truhlíky odpovídajících rozměrů,které jsou většinou skladem za 35,-Kč včetně DPH.Tento požadavek dopište do objednávky.

koupit
Highslide JS
443,- Kč

TRAKAŘ jako dekorační květináč

Délka 120 x výška 38 x šířka 33 cm. Vyrobeno ze smrkového dřeva. Povrchová úprava - přírodní. Za účelem malých nároků při transportu rozloženo v kartonu na jednotlivé dílce včetně kování s přiloženým návodem na jednoduchou montáž.

koupit
Highslide JS
420,- Kč

Houpačka 3 v 1 koník,přírodní - nesmontovaný

po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte. Při pořízení této univerzální houpačky již nemusíte odrůstajícímu dítěti pořizovat další varianty a velikosti houpaček.Bezpečnostní houpačka je určená pro děti od 5měsíců až do 3let.Snížením ohrádky získáme houpačku pro děti starší 3let a nakonec po odstranění ohrádky umožňuje dostatečně prostorný sedák houpání starším a zkušeným dětem. Použitý materiál- sedák bukové dřevo,ohrádka smrkové nebo bukové dřevo průměr cca 25mm nebo hranol 25 x 22mm se zaoblenými hranami, polypropylenové lano průměr 10mm. Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání.Max.poloměr pro houpání 2m.Rozměry sedáku cca 35 x 30 cm. Nosnost max 100 kg.Odpovídá bezpečnostním požadavkům-viz certifikát.

koupit
Highslide JS
1430,- Kč

Stojan na víno - kulatý sud na 21 lahví

Stojan na víno na 21 lahví ve tvaru kulatého sudu se stabilním podstavcem. Vyrobeno z masivního smrkového dřeva.Výška stojanu 80 cm. Bez povrchové úpravy - přírodní dřevo.

koupit

Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.
Krátká 52/III
Soběslav 392 01
Telefon: +420 381 521 170
Fax: +420 381 521 170
E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Vytisknuto z www.dvv.cz