Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. - Krátká 52/2 - Soběslav 392 01 - telefon: +420 381 521 170 - Fax: +420 381 521 170 - E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Dětské hřiště - úvod s fotogalerií

Další produkt

Informace o produktu:

Originální přírodní dětské hřiště a zahradní doplňky jsou určené pro školy,školky,parky,vycházkové a turistické trasy,lázeňské oblasti a horská střediska. Z široké nabídky herních sestav a doplňků zákazník jistě vybere i vhodné prvky do zahrady.Jednoduché sestavy zvládne zákazník postavit vlastními silami.Konstrukce a provedení odpovídá náročným požadavkům na bezpečnost podle ČSN EN 117-1:2008. Jednotlivé herní sestavy certifikoval TZÚS Praha s.p.,A0204,o.z.ZÚLP v Českých Budějovicích. Pokud není k poptávanému hernímu prvku aktuálně platný cerifikát bude dle dohody se zákazníkem certifikát aktualizován před realizací nebo po realizaci před předáním hřiště.

Masivní konstrukce z kvalitního dřeva a tlaková impregnace zajistí dlouhou životnost sestav bez nároků na údržbu. Veškeré použité dřevo je certifikováno PEFC. Certifikace zaručuje,že dřevo použité pro výrobu hřišť pochází z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. 

Desítky referenčních dětských hřišť a jednotlivých sestav již 15 let slouží ke spokojenosti uživatelů-především dětí.Naše dětská hřiště pochází z dílny firem Dřevovýroba Václav Vaněk a předevší Jihočekých dřevařských závodů,kteří na vývoji a výrobě spolupracují. Naše hřiště jsou ryze českým výrobkem.

Vzhledem k tomu,že většina dětských hřišť jsou pro zákazníka připravená na míru,podle Vašeho požadavku připravíme cenovou kalkulaci. Součástí dodávky jsou samozřejmostí doplňky,zemní práce,montáž,dopadové plochy,doprava a pod.Rovněž tak je možné se zákazníkem spolupracovat na dílčích dodávkách například bez zemních prací,dopadových ploch a podobně.

K dětským hřištím zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

technické údaje viz podrobná výkresová dokumentace
certifikace viz přiložené certifikáty
PEFC viz přiložený certfikát
použitý materiál na hlavní konstrukce palisády ze smrkového dřeva o průměru 140mm
ostatní použitý materiál palisády průměru od 60mm,půlené palisády a běžné hoblované řezivo
spojovací materiál podle výkresové dokumentace dle normy DIN
doplňky vlastní výroby nebo dodavatelsky
zemní práce dodavatelsky
montáž na místě vždy vlastní
dopadové plochy vlastní nebo dodavatelsky
doprava vlastní nebo dodavatelsky
povrchová úprava přírodní
  tlakově impregnováno
  nátěr systém BECKERS
kotvení do terénu v hlobce cca 60cm zabetonováno

Pokud máte zájem o informace o tomto produktu, vyplňte prosím následující formulář. Cena se vždy liší podle podmínek instalace a mnoha volitelných parametrů (impregnace, nátěry, upravené rozměry). Budeme Vás kontaktovat do 2 dnů od zaslání poptávky.

Vaše jméno: 
Telefon: 
Email: 
Obec:       PSČ: 
Poznámka: Ulice: 

Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.
Krátká 52/III
Soběslav 392 01
Telefon: +420 381 521 170
Fax: +420 381 521 170
E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Vytisknuto z www.dvv.cz