Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. - Krátká 52/2 - Soběslav 392 01 - telefon: +420 381 521 170 - Fax: +420 381 521 170 - E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Prohlédněte si i další kategorie:
Všechny výrobky, Sériová výroba podle požadavků zákazníka

Nabídka zboží v kategorii: Krmítka pro ptáky a ptačí budky

Budka pro ptáky - klasik sýkorník

Ptačí budka sýkorník poskytne zázemí menším ptákům, jako je sýkorka, vrabec, úhelníček nebo brhlík.

Rozměry: 29 x 18 x 16cm                                  Rozměry vletového otvoru: 26mm až 32mm

Vyrobeno z masivního smrkového a borovicového dřeva.Použité rozměry odpovídají údajům v ornitologických přírůčkách. Budku lze čelně otevírat za účelem pravidelného čištění, které je umožněno háčkem a ze strany zajištěno vrutem.Budka obsahuje redukci velikosti vletového otvoru, podle velikosti jednotlivých druhů 26mm pro modřinky a 32mm pro koňadry a vrabce.

Součástí budky je i dřevěná lať připevněná na zadní části budky ,která je rozdělena na dvě části. Tato lať je určena pro připevnění ke stromu.   

Budky vyrábíme pro jednotlivé milovníky přírody. Našimi zákazníky jsou rovněž zahradnické firmy a centra , města a obce , školy a pod. Pro školy dodáváme budky budky kompletní , nebo před dokončením a montáží. Budky jsou vhodnou pomůckou pro výuku pracovních činností.Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 110,-Kč 

Budka pro ptáky - rehkovník

Hnízdní budka rehkovník je určena pro polodutinové druhy ptáků zejména pro rehky a lejsky. Budka je vyrobená z masivního smrkového dřeva. Použité rozměry odpovídají ornitologickým přírůčkám.Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 90,-Kč

Budka pro špačka

   Budka pro špačky je vyrobená podle doporučení ČSOP.   Budka je vyrobená z masivního přírodního dřeva o síle 20mm.  Budku lze čelně otvírat za účelem pravidelného čistění. Základní provedení je přírodní bez povrchové úpravy. Na vyžádání může opatřit nátěrem dle vzorníku za cenu 100,-Kč vč.DPH

  Budky vyrábíme pro jednotlivé milovníky přírody. Našimi zákazníky jsou rovněž zahradnické firmy a centra , města a obce , školy a pod. Pro školy dodáváme budky budky kompletní , nebo před dokončením a montáží. Budky jsou vhodnou pomůckou pro výuku pracovních činností. 

Budka hnízdní - sýkorník

V-33cm,Š-22cm,Hloubka-14cm.Vyrobeno z voděodolné překližky a smrkového dřeva.Krytina šindel z pískované lepenky.Vyrobeno podle ornitologických poznatků.Povrchová úprava kombinace přírodního materiálu s impregnací. Více možných variant najdete v referencích. Cena při poslední sérii byla cca 200,-Kč

Budka pro rorýse s ručním zavíráním

Vyobrazené hnízdní budky pro rorýse byly zdarma instalovány na bytovém domě v Soběslavi v roce 2008. V první hnízdní sezóně v roce 2009 úspěšně vyhnízdili dva páry rorýsů.
O ochraně rorýsů najdete více na těchto odkazech:

Konstrukce budek je z desek OSB a smrkových latí. Budky jsou po instalaci kompletně začleněny do fasádního systému. Budky pro rorýse jsou opatřeny posuvnými dvířky k zamezení vniknutí vrabců, kteří by budky zanesli hnízdním substrátem a časem je tak znehodnotili.

Dvířka zavíráme na podzim po vyhnízdění rorýsů 30.9. a otvíráme na jaře při návratu rorýsů 25.4. Orientační cena hnízdní kolonie s 12ti vletovými otvory je cca 6000 Kč.

Netradiční a věříme i architektonicky vkusné řešení neušlo pozornosti zájmu televizní kamery. Ochrana rorýsů bude i takto prezentována v některém z dalších dílů pořadu PŘIDEJ SE. Instalace hnízdní kolonie s 18ti vletovými otvory na Soběslavském gymnáziu byla rovněž publikována v televizním zpravodajství.

Naše budka pro rorýse byla vysílána na České televizi 9.9.2009 v pořadu Přidej se (zobrazí ivysílání na webu ČT).

Budka pro rorýse s elektrickým zavíráním

Vyobrazené hnízdní budky pro rorýse byli zdarma instalovány naší firmou při rekonstrukci gymnázia v Soběslavi v roce 2009. O ochraně rorýsů najdete více na těchto odkazech:

Konstrukce budek je z desek OSB a smrkových latí. Dvířka jsou vyrobeny z nerezové oceli. Budky jsou po instalaci kompletně začleněny do fasádního systému. Budky pro rorýse jsou opatřeny posuvnými dvířky k zamezení vniknutí vrabců, kteří by budky zanesli hnízdním substrátem a časem tak znehodnotili. Posuvná dvířka tohoto řešení se zavírají pomocí elektrického pohonu ovládaného z jedné z učeben. Dvířka na podzim zavíráme po vyhnízdění rorýsů 30.9. a otvíráme na jaře při návratu rorýsů 25.4. Orientační cena hnízdní kolonie s 18ti vletovými otvory je cca 28000,- Kč (cena zahrnuje konstrukci budek, nerezové dvířka, elektrický pohon, elektroinstalaci a montáž). Elektrický pohon pro tuto akci věnovala firma Dragon plastová okna Jindřichův Hradec.

Netradiční a věříme i architektonicky vkusné řešení neušlo pozornosti zájmu televizní kamery, viz zpravodajství.
Ochrana rorýsů bude dále prezentována v některém z dalších dílů pořadu PŘIDEJ SE na ČT. O zahnízdění rorýsů v nadcházející sezóně Vás budeme informovat. Foto s hnízdícími rorýsi je z hnízdní kolonie instalované v roce 2008. V první sezóně 2009 vyhnízdili v nové ubikaci zatepleného domu 2 páry rorýsů. Podívejte se zde.

Naše budka pro rorýse byla vysílána na České televizi 9.9.2009 v pořadu Přidej se (zobrazí ivysílání na webu ČT).

Krmítko pro ptáky se zásobníkem SRUB VELKÝ přírodní

Krmítko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Velmi praktický zásobník pojme cca 5l krmiva. Tento obsah poskytuje komfort pro obsluhu a opeřencům zajistí dostatek potravy i bez Vaší přítomnosti. Rozměry krmítka 40cm x 37cm x výška 35cm.Bez povrchové úpravy.Krmítko je svojí konstrukcí určené pro umístění na okenní parapet,pro zavěšení na stěnu nebo do zahrady na stojan,který je součástí naší další nabídky. Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 125,-Kč

Krmítko pro ptáky se zásobníkem SRUB Malý

Krmítko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Velmi praktický zásobník pojme cca 1l krmiva. Krmítko je konstruované pro umístění na okenní parapet,pro montáž na kolmou zeď nebo pro umístění do zahrady pomocí stojanů které jsou součástí další nabídky. Velikost 33cm x 27cm x 27cm. Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 125,-Kč

Krmítko pro ptáky se zásobníkem EXTRAVAGANT

Krmítko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Velmi praktický zásobník pojme cca 3l krmiva.Obsah zásobníku zaručí komfortní obsluhu a dostatek krmiva pro opeřence i ve Vaší nepřítomnosti. Vámi zvolená barevná kombinace povrchové úpravy může dotvořit extravagantní konstrukci tohoto krmítka. Rozměry 38cm x 27cm x výška 55cm. Krmítko je určené především pro umístění v zahradě na stojany,které jsou součástí naší další nabídky. Rovněž tak lze krmítko zavěsit na stěnu nebo umístit na okenní parapet.Podle vašeho výběru ze vzorníku barev BECKERS můžete přiobjednat povrchovou úpravu za příplatek 125,-Kč.

Krmítko pro ptáky ŠUMAVA

 Krmítko pro ptáky ŠUMAVA je vyrobené z přírodního dřeva bez použití umělých krytin. Krmítko je vybavené okem pro zavěšení nebo je možné jej umístit na okemní parapet, jiné vhodné místo nebo na speciální stojan , ketrý je rovněž v naší nabídce. 

Krmítko pro ptáky UNI

Š-32cm,V-22cm,Hloubka-20cm. Opatřeno ocelovým očkem pro zavěšení.Rovněž tak uspůsobeno pro postavení na parapet okna a či zahradního stojanu.Vyrobeno z voděodolné překližky a z masivního smrkového dřeva.Střešní krytina dřevěný šindel.Povrchová úprava kombinace přírodního materiálu s impregnací. Více možných variant najdete v referencích.

Krmítko pro ptáky závěsné

Š-24cm,V-24cm,Hloubka-16cm. Opatřeno ocelovým očkem pro zavěšení.Vyrobeno z voděodolné překližky a z pískované lepennky.Povrchová úprava kombinace přírodního materiálu s impregnací. Více možných variant najdete v referencích.

Krmítko se zásobníkem

Krmítko je vyrobeno ze smrkového dřeva a voděodolné překližky. Krmítko z konstruováno tak,že střed tvoří zásobník na cca 1kg krmiva.Zásobník se plní shora"komínem"domečku.Kontrolu množství krmiva umožňuje zasklený průhled.Střecha je zhotovena z dřevěných šindelů. Povrchová úprava kombinace přírodního materiálu s impregnací. Více možných variant najdete v referencích.

Ocelové pouzdro stojanu krmítka

Ocelové pouzdro stojanu krmítka má vnitřní průměr 65mm. Pohodlně jej nasadíte na palisádu průměru 60mm a zajistíte 3x pomocí vrutů. Slabší průměry palisád je možné vypodložit,silnější průměry palisád a hranoly je nutné zadlabat na potřebný průměr. Povrchová úprava černý lak.

Stojan na krmítko trojnožka

Stojan na ¨krmítko trojnožka je určen pro umístění krmítka i na nerovném terénu. Stojan se skládá z ocelového pouzdra-černý lak,palisádového kůlu 125 cm,trojnožky a vrutů(6ks 5x80 a 6ks 5x60). Dřevěné prvky jsou přírodní bez povrchové úpravy. Odstím povrchové úpravy BECKERS si můžete vybrat ze vzorníku. Cena za povrchovou úpravu je 110,-Kč.

Palisádový kůl se špicí přírodní bez impregnace průměr 60mm délka 1,5

Palisádový kůl přírodní bez povrchové úpravy je určen pro zatlučení do země(cca 25cm hluboko). Pomocí ocelového pouzdra které je v ceně na zatlučený kůl upevníme krmítko. Výška cca 125 cm nad terénem by měla být dostačující jako ochrana před kočkami. Odstín povrchové úpravy BECKERS můžete vybírat dle vzorníku. Nátěr vybraným odstínem je za příplatek 69,-Kč.

Stojan na krmítko KŘÍŽ

Stojan je určen pro umístění krmítka na rovný nebo zpevněný terén. Stojan lze zajistit proti převrácení ve větrném počasí pomocí stanových kolíků na trávníku,nebo pomocí šroubů a hmoždinek na dlažbě či betonu. Rovněž tak lze stojan zatížit dekoračními kameny. Stojan se skládá ze dvou ocelových pouzder-černý lak,palisádové tyče průměr 60mm,dřevěného kříže a vrutů(6ks 5x50 a 8ks 4 x 25).Dřevěné dílce jsou přírodní bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu zajistíme dle vzorníků přípravkem BECKERS. Cena povrchové úpravy 110,-Kč

Další zboží skladem v prodeji:

Highslide JS
550,- Kč

Květináč s koly a jedním truhlíkem

Výška 28cm,délka 52cm,šířka 54cm. Materiál smrkové dřevo. Povrchová úprava - přírodní.V kartonu uložené kompletní kola a truhlík spolu se spojovacím materiálem. Pomocí přiložených vrutů spojíte podle obrázku na etiketě květináč s koly čímž dokončíte montáž stabilního dekoračního květináče. Tento požadavek dopište do objednávky.

koupit
Highslide JS
775,- Kč

TRAKAŘ jako dekorační květináč

Délka 120 x výška 38 x šířka 33 cm. Vyrobeno ze smrkového dřeva. Povrchová úprava - přírodní. Za účelem malých nároků při transportu rozloženo v kartonu na jednotlivé dílce včetně kování s přiloženým návodem na jednoduchou montáž.

koupit
Highslide JS
290,- Kč

Závěsný dekorační květináč

Velikost 33 x 33 x 70cm. Vyrobeno ze smrkového a borového masivního dřeva.Povrchová úprava přírodní nebo s ochrannou lazurou v odstínu palisandr,modřín a tmavý dub. Velikost odpovídá umístnění květináče 20 x 20cm. 

koupit
Highslide JS
830,- Kč

Kolébka

Kolébka je vyrobena ze smrkového masivního dřeva. Dno kolébky tvoří sololit. D-45 cm,Š-35 cm,V-39 cm. Určeno pro děti od tří let. Vhodné pro využití v interieru i na zahradě. Povrchová úprava přírodní,broušené dřevo.V dnešní době plastů je kontakt dítěte se dřevem jako přírodním materiálem vítaným zpestřením.Na přírodní dřevo můžete při hře s dítětem malovat k tomu určenými barvami zdravotně nezávadnými barvami a i tímto způsobem dítě rozvíjet.

koupit
Highslide JS
1408,- Kč

Stojan na vánoční stromky 70cm super velký

Velikost cca 70cm.Stojan je vyroben z masivního bukového dřeva a kovového vodotěsného poháru o průměru 85mm.Kovový pohár je opatřen centrovacím hrotem na dně a třemi stabilizačními šrouby.Povrchová úprava bezbarvý lak.Kvalitou zpracování a použitýmy přírodním materiály přispěje stojan k navození atmosféry tradičních vánočních svátků.Stojan je určen pro střední a velké vánoční stromky.Vodotěsný pohár umožňuje průběžné zavlažování stromku.

koupit
Highslide JS
dle konkrétní kalkulace,- Kč

Pergola - zastřešená

Zahradní stavby vyhotovíme nejlépe dle výkresové dokumentace nebo podle navrženého schématu či fota,na předem připravený základ. Pergola(viz foto) má rozměr na základně 4 x 3,5m a výšku ke stropu 2,25m,výška ve štítu je 2,95m.Veškeré truhlářské a tesařské práce včetně dodání materiálu jsou dílem naší firmy.Součástí dodávky naší firmy nebyl základ s patkami,dlažba,klempířské práce,pokládka krytiny a povrchová úprava. Stavba byla provedena bez výkresové dokumentace podle připraveného základu a dle schématu naší firmy. Veškeré použité řezivo je hoblované. Hrany trámů i prken jsou se sraženými hranami. Trámy nosné konstrukce mají profil 140 x 140mm.Spoje trámů jsou zadlabané a sešroubované vruty 6 x 140mm. V rozích konstrukce jsou navíc trámy provrtané a spojené ocelovou kulatinou průměr 12mm o délce 300mm.V ceně pergoly bylo na přání zákazníka vybudováno patro(půda ),které poslouží pro uložení nevyužívaných zahradních doplňků.Po dokončení základní stavby jsme na přání zákazníka vyhotovily zábradlí,které pergolu esteticky dokončilo a svojí výškou poslouží jako pohodlné opěrky při sezení na lavicích,kterými bude pergola vybavena.Citlivě vybranou barvou v kombinaci se zvolenou dlažbou a přírodním posezením v blízkosti pergoly vzniklo velmi příjemné zákoutí městské zahrady.Lucerna do pergoly a zahradní lavice byli bonusem zdarma pro našeho zákazníka.

koupit

Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.
Krátká 52/III
Soběslav 392 01
Telefon: +420 381 521 170
Fax: +420 381 521 170
E-mail:info@dvv.cz - www.dvv.cz

Vytisknuto z www.dvv.cz